ПоддержатьУкраїнська

Трагедія в Харкові: школяра-переселенця із Луганська вбило футбольними воротами, йде пошук винних

StopCor
StopCor

StopCor

Трагедія в Харкові: школяра-переселенця із Луганська вбило футбольними воротами, йде пошук винних

Всього в родині загиблого хлопчика було троє дітей. Переселенці з окупованого Донбасу проживали в модульному містечку.

У Харкові, в модульному містечку для переселенців загинув 13-річний підліток з Луганська, який грав з друзями в футбол, повідомляє "Діалог UA". Під час гри ворота раптово впали через порив сильного вітру, вдаривши хлопчика по голові. Травма виявилася смертельною.

За словами заступника мера Харкова Світлани Горбунова-Рубан, сім'я з Луганська проживала в цьому модульному містечку з жовтня 2015 року. Спортивний майданчик, на якому загинув хлопчик, є подарунком від німецької організації для переселенців. За словами чиновниці, незабаром буде проведена техекспертизу, в результаті якої перевірять документи й підрядника, що встановлював цей майданчик.

"Це київська фірма, яку вибрали самі німці. Чи правильно стояли ворота, повинні вони бути закріплені чи ні, – на ці питання відповість слідство", – повідомила Горбунова-Рубан. Також стало відомо, що загиблий хлопчик був старшим з трьох дітей. До слова, ворота на футбольному полі вже були зламані, і їх намагалися полагодити на території модульного містечка. Другі ворота теж падали й не один раз.

На даний момент подія кваліфікується як нещасний випадок. Нагадаємо, під Слов'янськом школяр знайшов жіночу сумку, наповнену гранатами. Як раніше повідомлялося, вчора в Києві злочинець в камуфляжі поранив водія, викрав автобус і відкрив стрілянину по пасажирах.

Другие новости