ПоддержатьУкраїнська

У ДП "Антонов" планують сконструювати літак-розвідник для ВПС України

StopCor
StopCor

StopCor

У ДП 'Антонов' планують сконструювати літак-розвідник для ВПС України

Літак, оснащений системами радіолокаційного виявлення повітряних і морських цілей і розпізнаванням "свій-чужий" хочуть виробляти конструктори "Антонова". Планується, що Ан-148ДРЛОУ використовуватимуть українські повітряні війська.

Новину повідомляє "Преса України".

Концепція літака раніше була представлена ​​Міністерством оборони та Радою безпеки й оборони України.

Відзначається, що Ан-148ДРЛОУ є літаком дальнього радіолокаційного виявлення та управління. На ньому планується встановити двосторонню антенну решітку з електронним скануванням, яка буде знаходитися в прямокутному корпусі, розташованому поздовжньо над фюзеляжем. Радіолокаційна станція (РЛС) Ан-148ДРЛОУ матиме максимальну дальність понад 400 км і дальність виявлення цілей розміру винищувача - 350 км при роботі в обстановці щільної радіоелектронної протидії й низьких висотах польоту цілей.

Повідомляється, що система буде здатна відстежувати множинні повітряні й морські загоризонтні цілі та забезпечувати покриття висот до 25 кілометрів, з круговим охопленням і можливістю морського спостереження. Також РЛС містить систему ідентифікації "свій-чужий".

Нагадаємо, конструктори ГК "Укроборонпром" вдосконалили танки серії Т-64БВ, які братимуть участь в танкових змаганнях НАТО під назвою The Strong Europe Tank Challenge. Всього планується участь української, польської, німецької, французької, австрійської та американської команд.

Другие новости