ПоддержатьУкраїнська

У Хмельницькому чиновника судитимуть за 10 тис. грн неправомірної вигоди

StopCor
StopCor

StopCor

У Хмельницькому чиновника судитимуть за 10 тис. грн неправомірної вигоди

У Хмельницькому судитимуть посадовця управління Держпраці за одержання десять тисяч гривень неправомірної вигоди. Про це інформують у прес-службі ГУ Хмельницької області.

Встановлено, що посадовець управління Держпраці вимагав та 22 лютого цього року одержав від директора приватного підприємства десять тисяч гривень неправомірної вигоди. За цю суму чиновник пообіцяв бізнесмену складання позитивного акту перевірки та подальшу безперешкодну реєстрацію чотирьох ліфтів, змонтованих підприємством в одному із торгівельних центрів м. Хмельницького.

Обвинуваченого відсторонено від посади та судом обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 34,450 тисяч гривень, які правопорушник сплатив.

Прокуратурою Хмельницької області затверджено та направлено до міськрайонного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, що нещодавно хмельницькі активісти провели розслідуваня і звинуватили місцевого прокурора Олега Синишина у неналежному розслідуванні низки кримінальних справ, заангажованості та приховуванні інформації про статки його родини.

Активісти вимагають відставки прокурора Хмельницької області

Другие новости