ПоддержатьУкраїнська

У Києві через порушення на виборах розпочато розслідування у 6 кримінальних провадженнях

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві через порушення на виборах розпочато розслідування у 6 кримінальних провадженнях

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури розпочато розслідування у 6 кримінальних провадженнях щодо порушення виборчого законодавства.

Так, у Святошинському районі столиці зафіксовано спробу ввезення понад 130 жителів Житомирської області до виборчих дільниць. У ході першочергових слідчих дій встановлено та затримано мешканку Житомира, яка організувала перевезення громадян. У Деснянському районі столиці зафіксовано випадок підкупу громадян поруч із виборчою дільницею. У зв’язку з цим затримано спостерігача від депутата, який обіцяв перерахунок коштів на банківські картки виборців за їх «голос» на користь конкретного кандидата. За вказаними фактами підкупу виборців розпочато кримінальні провадження (ч. 4 ст.160 КК України).

Ще 4 кримінальних провадження розпочато за фактами самоправства та вчинення хуліганських дій на виборчих дільницях у Печерському, Шевченківському та Оболонському районах (ст. 356, ст. 296 КК України).

Всього упродовж доби до органів правопорядку надійшло 587 повідомлень про можливі порушення, пов’язані з виборчим процесом. Вони стосувалися незаконної агітації – 191 факт, фотографування бюлетенів – 14 фактів, спроби підкупу виборців – 9, псування інформаційних матеріалів – 5, незаконних дій з бюлетенем – 5 тощо.Пресслужба Київської міської прокуратури

Другие новости

Чиновник ВЛК и дельцы, которые прятали 'клиентов' в такси: СБУ разоблачила новые схемы для уклонистов

Чиновник ВЛК и дельцы, которые прятали "клиентов" в такси: СБУ разоблачила новые схемы для уклонистов

В результате комплексных мероприятий в разных регионах Украины задержаны организаторы сделок. Среди них – должностное лицо военно-врачебной комиссии и несколько уголовников