ПоддержатьУкраїнська

У Києві на території Лук'янівського СІЗО хочуть побудувати нічний клуб

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві на території Лук'янівського СІЗО хочуть побудувати нічний клуб

Міністерство юстиції України хоче порадитися з населенням і мерією щодо варіантів забудови території Лук'янівського слідчого ізолятора. Як повідомляє заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, серед пропозицій є навіть споруда нічного клубу.

"У нас, наприклад, є інвестор, який замість Лук'янівки розглядає можливість побудувати нічний клуб – баланду подавати в сталевому посуді. Тому ми всі будемо, звичайно, обговорювати, запитаємо у місцевої влади, у громадськості", – прокоментувала чиновниця.

За умовами проекту, будівлю Лук'янівського СІЗО буде передано в руки інвестора при спорудженні будівлі ізолятора за межами Києва. Також зараз продається і будівля Львівського СІЗО.

Зауважимо, що площа забудов на території Лук'янівського СІЗО становить 100 тис. кв. м, а кадастрова вартість ділянки – близько 9 млн гривень, до того ж Лук'янівський ізолятор зарахований до історичних пам'ятників, а в різний час в ньому сиділи Винниченко, Параджанов, Чорновіл, екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко й екс-глава МВС Юрій Луценко.

Як повідомлялося раніше, 7 травня в Лук'янівському СІЗО сталася пожежа. Горів корпус для неповнолітніх ув'язнених. Причини загоряння невідомі.

Другие новости