ПоддержатьУкраїнська

У Києві пікетували головний офіс "Батьківщини" через погрози партійця журналісту

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві пікетували головний офіс 'Батьківщини' через погрози партійця журналісту

Активісти "Стоп корупції" пікетували головний офіс політичного об'єднання "Батьківщина" через злочинні дії з боку члена партії, депутата міської ради Марганця Олександра Бондаренка. Політик переслідував та погрожував журналістові проекту Володимиру Садикову.

У Києві пікетували головний офіс ''Батьківщини'' через погрози партійця журналісту

Подробиці акції повідомляють активісти "Стоп корупції".

"Ми вийшли під офіс політичної сили з вимогою до політиків розібратися з однопартійцем Олександом Бондаренком. Цей депутат міської ради Марганця психологічно тиснув та натякав на фізичну розправу журналістові "СтопКору" Володимиру Садикову. Ми вимагали представників політичної партії пояснити дії свого члена, перевірити усі факти правопорушень з його боку та звільнити його з лав об'єднання", – зазначають правозахисники проекту.

У Києві пікетували головний офіс ''Батьківщини'' через погрози партійця журналісту

До активістів вийшов та вислухав представник прес-служби ВО "Батьківщина". Керівник служби зв'язків із громадськістю порадив стопкорівцям залишити письмове звернення у приймальні громдян та пообіцяв розібратися у ситуації в найкоротші терміни.

Акція привернула увагу і самих політиків, представники ВО "Батківщина" цікавились у мітингарів, про якого саме Бондаренка ідеться, бо плутали його з депутатом Київради.

Окрім того, активісти проекту ходили під стіни МВС з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування справи про перешкоджання професійній діяльності журналіста "СтопКору" Володимира Садикова.

У Києві пікетували головний офіс ''Батьківщини'' через погрози партійця журналісту

До мітингувальників вийшов заступник начальника слідчого управління Ковтун, який взяв справу під особистий контроль.

Нагадаємо, журналіст "Стоп корупції" Володимир Садиков після погроз з боку депутата міськради Марганця Олександра Бондаренка звернувся із заявою до начальника Марганецького відділення Нікопольського відділу поліції.

Додамо, депутат міської ради Марганця Олександр Бондаренко психологічно тиснув та натякав на фізичну розправу журналістові "СтопКору" Садикову.

За словами нашого колеги, усе почалося ще під час засідання земельної комісії наприкінці серпня, уже тоді депутат Олександр Бондаренко почав сипати погрозами. Він вимагав, щоб журналіст не проводив відеозйомку засідання. Після закінчення заходу Бондаренко підійшов до Володимира та продовжив погрожувати через новини, пов'язані із вивезенням сміття у місті.

У Києві пікетували головний офіс ''Батьківщини'' через погрози партійця журналісту

"Кричав, що я не маю права його знімати і що це зараз смішки, а потім будуть сльози", – зазначив журналіст Володимир Садиков.

Уже 5 вересня, у той час, коли журналіст разом із дружиною та донькою прямував у гості до рідних, його наздогнала автівка, з якої вийшов місцевий депутат Бондаренко і почав психологічно тиснути та натякати на фізичну розправу.

"Бондаренко кричав та звинувачував мене у написанні статей про вивезення сміття у Марганці, запевняв, що він жодного відношення до відходів не має. Мовляв, усе це читає його родина. У розмові на підвищених тонах політик намагався усіляко психологічно тиснути на мою родину, особливо доньку", – зазначив Володимир Садиков.

У Києві пікетували головний офіс ''Батьківщини'' через погрози партійця журналісту

Додамо, що Володимир Садиков є журналістом проекту "Стоп корупції" та має офіційне редакційне посвідчення. Окрім того, чоловік працює модератором на сайті "Марганецький очевидець", де періодично публікує новини міста.

Зауважимо, що під час зйомок сюжету про сміттєву мафію у Марганці на Дніпропетровщині на знімальну групу "СтопКору" накинувся брат місцевого депутата Олександра Бондаренка – Віталій.

У Києві пікетували головний офіс ''Батьківщини'' через погрози партійця журналісту

Після нападу на знімальну групу проекту прокурор Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області підписав повідомлення про підозру Віталію Бондаренку у зв’язку з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів "СтопКору". Окрім того, нападника оголосили у розшук.

Другие новости