ПоддержатьУкраїнська

У Криму російські військові відмовляються відшкодовувати телекомунікації

StopCor
StopCor

StopCor

У Криму російські військові відмовляються відшкодовувати телекомунікації

Командування підрозділів збройних сил РФ в окупованому Криму відмовилось відшкодовувати збитки, які завдали військові, пошкодивши телекомунікаційний кабель.

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Командування підрозділів ЗС РФ, що дислокуються на тимчасово окупованій території Криму, продовжує практику уникнення від відповідальності за нанесення шкоди інфраструктурі регіону", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що російськими військовослужбовцями на околиці селища Карпова Балка в окупованому Криму під час земляних робіт було пошкоджено телекомунікаційний кабель. Командування військової частини відмовляється відшкодувати завдані втрати, а саме близько 300 тисяч рублів.

Раніше повідомлялося, що російське керівництво закупило для військової частини в Криму, яка відзначилась проблемами з алкоголем, велику партію ліків проти "білої гарячки" та депресії.

Нагадуємо, командування повітряно-десантних військ збройних сил РФ почало заходи з приховування факту масової бійки п'яних  десантників з місцевими жителями в Армянську.

Другие новости