ПоддержатьУкраїнська

У Криворізькій міськраді проходять обшуки через розкрадання 200 мільйонів гривень

StopCor
StopCor

StopCor

У Криворізькій міськраді проходять обшуки через розкрадання 200 мільйонів гривень

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що у Криворізькій міськраді проходять обшуки через розкрадання 200 мільйонів гривень високопосадовцями.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

"Сьогодні проводиться ряд обшуків в Криворізькій міській раді, за місцем мешкання та здійснення комерційної діяльності директорів та засновників підприємств, які причетні до легалізації 200 млн грн, виділених з бюджету в 2016 році", – йдеться в повідомленні.

Луценко розповів, що в рамках розслідування перевіряється можлива причетність до скоєння розкрадання міського голови Юрія Вілкула. Також правоохоронці підозрюють його першого заступника Удода Євгена, заступника Катриченко Олександра та інших службових осіб Криворізької міськради та ряду підприємств.

Раніше повідомлялося, що оперативники управління захисту економіки Чернігівщини виявили, що посадові особи комунального підприємства Чернігова присвоїли більш як 33 мільйонів гривень державних субвенцій.

Нагадуємо, детективи національного антикорупційного бюро України виявили корупційну схему в "Енергоатомі" на 30 мільйонів гривень. Вони затримали 5 людей, які причетні до розкрадання держбюджету.

Другие новости