ПоддержатьУкраїнська

У мережі з'явилися відео з місця загибелі терориста "Гіві"

StopCor
StopCor

StopCor

У мережі з'явилися відео з місця загибелі терориста 'Гіві'

Стали відомі нові подробиці вибуху в кабінеті лідера "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві", тіло якого вже знайшли. Також один з російських телеканалів опублікував перше відео з місця події.

Новину повідомляє "Преса України".

З нових подробиць відомо, що вибух був здійснений в околицях Донецька на базі бандформування "Сомалі", яка розміщена в багатоповерховій будівлі. Після вибуху в кабінеті "Гіві" виникла сильна пожежа, вогонь поширився на всі поверхи.

Прибула на базу бригада рятувальників зуміла загасити займання. Тіло Гіві (а він на момент вибуху знаходився в своєму кабінеті) дістали з-під уламків. Джерела стверджують, що його вже впізнали. У "ДНР" заявили, що обізнані про винуватців теракту.

"Цей теракт і вбивство Арсенія Павлова (позивний Моторола), що сталася раніше, – ланки одного ланцюга. За терактами стоять українські спецслужби, які роблять зусилля з дестабілізації обстановки в республіці", – сказало виданню "Інтерфакс" джерело в "прокуратурі ДНР", додавши, що "правоохоронці ДНР" по гарячих слідах вже вийшли на вбивць бойовика.

Тим часом, в розпорядження одного з російських видань потрапили перші кадри з місця вибуху в будівлі, де загинув Гіві.

Нагадаємо, загибель терориста-ватажка бандформування "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві" від вибуху в кабінеті підтвердили в "ДНР". У мережі опубліковані перші фото з місця події. Політолог Олег Пономарь бачить в цьому послідовність роботи російських спецслужб.

https://youtu.be/sKP4PsML1QY

https://youtu.be/UepTMWk61H0

Другие новости