ПоддержатьУкраїнська

У міській раді Херсона викрили депутата, який приховує статки та поєднує політику з бізнесом

StopCor
StopCor

StopCor

У міській раді Херсона викрили депутата, який приховує статки та поєднує політику з бізнесом

Депутат Херсонської міської ради Юрій Кліментенко головує в управлінні молоді та спорту Херсонської міської та виступає власником одразу двох фірм.

Про це під час перевірки відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань дізнались активісти проекту.

"Під час вивчення відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань активісти встановили, що депутат міської ради від політичної партії "Наш край" Кліментенко є засновником підприємства, яке всупереч закону захопило та забудувало берегову лінію. На міському пляжі фірма відкрила комплекс відпочинку та зробила платним прохід до води для місцевих жителів.

Окрім того, згідно з реєстром ЄДРПОУ, вищезгадана посадова особа є власником та вигодонабувачем у двох фірмах, а його дружина у п'яти", – зазначають активісти "Стоп корупції".

У таких діях політика представники херсонського осередку проекту вбачають не лише порушення норм щодо несумісності ведення бізнесу посадовою особою органу місцевого самоврядування, а й кримінальну відповідальність за подання неправдивої інформації у декларації.

Усі викладені факти, на переконання активістів, можна кваліфікувати як адміністративне та кримінальне правопорушення.

Другие новости