ПоддержатьУкраїнська

У представництві "Яндекс. Україна" СБУ проводить обшуки

StopCor
StopCor

StopCor

У представництві 'Яндекс. Україна' СБУ проводить обшуки

Працівники Служби безпеки України почали обшукувати офісні приміщення "Яндекс. Україна". Останніх підозрюють в державній зраді.

Новину повідомила спікер СБУ Олена Гітлянська, передає "Преса України".

"СБУ дійсно проводить обшуки в офісах дочірньої структури російської компанії "Яндекс" в Києві та Одесі", – написала Гітлянська.

Також в СБУ додали, що слідчі дії проходять в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 Кримінального кодексу України (Державна зрада).

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки й оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено, зокрема, заборону "Яндекса", "ВКонтакте" і "Однокласників".

Згідно з рішенням РНБО, активи "Яндекс" і "Яндекс. Україна" заблоковані, обмежені торговельні операції, попереджено виведення капіталів за межі України, призупинено виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмежене або припинене надання телекомуслуг і використання телекоммереж загального користування, заборонені держзакупівлі товарів і послуг у закордонних юросіб, передача прав інтелектуальної власності.

17 травня в Україні набув чинності указ про санкції проти російських соціальних мереж та інших компаній.

Другие новости