ПоддержатьУкраїнська

У Румунії на АЕС сталась аварія

StopCor
StopCor

StopCor

У Румунії на АЕС сталась аварія

На АЕС "Чернавода" зупинився один з реакторів. Фахівці вже встановили причини інциденту та розповіли, чи є привід для хвилювання.

Новину передає "Преса України".

Вранці 29 березня на румунській атомній електростанції "Чернавода", яка є найбільшим виробником електроенергії в країні, сталась аварія. За даними місцевих ЗМІ, відбулась автоматична зупинка другого енергоблоку. Причина – несправність в електричній системі.

Як зазначається, на станції були певні проблеми, тому у неділю, 25 березня, фахівці провели необхідні перевірки. Останні, як відомо, удвічі зменшили потужність другого реактора, щоб замінити насос двигуна.

Тим часом у компанії-оператора Nuclearelectrica заявили, що немає ніякого зв'язку між зменшенням потужності блоку №2 25 березня та сьогоднішнім автоматичним відключенням.

"Зупинка другого енергоблоку румунської АЕС "Чернавода" викликана проблемами в його електричній частині та не впливає на ядерну безпеку. Персонал АЕС, населення і навколишнє середовище знаходяться в безпеці", – уточнили у прес-службі Nuclearelectrica.

Наразі на місці події працюють фахівці, які проводять необхідні роботи. До слова, компанія Nuclearelectrica має два реактори потужністю 706 мегаватів у південно-східній частині Румунії.

Другие новости