ПоддержатьУкраїнська

У столиці найняті російським банком тітушки побили активістів

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці найняті російським банком тітушки побили активістів

Біля Апеляційного господарського суду Києва невідомі здійснили напад на групу проукраїнських активістів, які пікетували ВТБ-банк. Інцидент зняли на відео.

Новину повідомив блогер Віктор Велла.

"Багато хто говорить про необхідність закриття російських банків, а по факту вони не тільки працюють, але ще і віджимають українські підприємства і влаштовують фізичні розправи над незадоволеними. Наприклад, ВТБ-банк. У минулому році чуваки віджали за борги ТЦ "Магеллан". В цьому році вже встигли накласти арешт на ТЦ "Караван". Сьогодні було судове засідання по ще одній справі: ВТБ-банк наклав арешт на рахунки українського ПП "Сімер" (2 мільярди гривень), суд цей арешт зняв і рахунки розблокував", – розповів Велла.

Після цього, за його словами, банк, незадоволений рішенням суду, найняв "тітушок". Вони закидали людей яйцями, розбили деяким обличчя та апаратуру. Велла вражений, адже подія сталася в центрі столиці, при чому на акції, яка попередньо була узгоджена з владою. Арсен Аваков і Віталій Кличко, на його думку, повинні відреагувати на цю ситуацію.

Новина викликала бурхливу реакцію у користувачів мережі. Люди обурені політикою банку і невтручанням влади в ситуацію.

"Регулярно читаю новини про те як активісти кошмарять російські банки (і правильно роблять). Цього разу банк найняв тітушок від...здити активістів. Очевидно, страху немає, а все тому що немає забезпечення правопорядку. Поки на узгоджених акціях буде можливо привозити автобуси хлопців з передмістя і місцевого спортклубу до тих пір будуть такі новини", – пише інший блогер Володимир Коваль.

Нагадаємо, в Одесі представники національного корпусу "Азов" влаштували мітинг біля російського "Промінвестбанку". Вони обклеїли будівлю листівками та облили червоною фарбою.

Другие новости