ПоддержатьУкраїнська

У столиці судитимуть посадовця-корупціонера з виконавчого органу Київради

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці судитимуть посадовця-корупціонера з виконавчого органу Київради

Обвинувальний акт стосовно провідного спеціаліста відділу реклами департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради за одержання хабара в сумі 52 тис. грн направлено до Печерського районного суду.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ьох років, з конфіскацією майна.

Про це передає УНН з посиланням на управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"Направлено до суду обвинувальний акт стосовно працівника Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради за одержання хабара", – йдеться у повідомленні.

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою провідного спеціаліста відділу реклами департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради в одержанні неправомірної вигоди.

Встановлено, що вказаний посадовець Київської міської ради, будучи службовою особою, використовуючи надані йому повноваження, з метою особистого незаконного збагачення упродовж серпня-жовтня 2016 року вимагав та одержав від фізичної особи підприємця неправомірну вигоду в сумі 52 тис. грн за не вчинення дій щодо демонтажу об'єктів зовнішньої реклами, розміщених на фасадах магазинів, що фактично належать підприємцю.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні 23 травня 2017 року направлено до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Вказаному державному службовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ьох років, з конфіскацією майна.

Другие новости