ПоддержатьУкраїнська

У столиці викрили шахрайський механізм привласнення коштів науково-дослідного інституту

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці викрили шахрайський механізм привласнення коштів науково-дослідного інституту

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою Автономної Республіки Крим викрили протиправний механізм оборудок зі столичною нерухомістю. За незаконною оборудкою стояло керівництво одного з науково-дослідних інститутів підвідомчого Мінрегіону. 

Як розповіли в прес-центрі СБ України, посадовці НДІ здавали в оренду певним фірмам площі в двох будівлях інституту. За оренду брали символічну плату. А ось підприємці вже передавали ще іншим фірмам майно під офіси за ринковою ціною. Таким чином інститут щомісяця недоотримував значної суми коштів. Так, зловмисники щомісяця привласнювали майже два мільйони гривень.

Слідчі СБУ вже оголосили про підозру зловмисникам, які брали участь у незаконній оборудці з майном.

"Двом керівникам установи оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 та частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство", – сказали в прес-центрі спецслужби.

А кілька днів тому в Тернопільській області Служба безпеки України викрила розкрадання бюджетних коштів.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки та прокуратури ліквідували в Україні незаконну схему виведення капіталів, через яку в офшори вивели понад 800 мільйонів гривень.

Другие новости