ПоддержатьУкраїнська

Насіров дав перше інтерв'ю з моменту його затримання

StopCor
StopCor

StopCor

Насіров дав перше інтерв'ю з моменту його затримання

Тимчасово відсторонений від виконання обов'язків глава ДФС України Роман Насіров із будівлі суду, перебуваючи в ліжку, розповів на камеру про свій стан здоров'я. Також він прокоментував своє ставлення до розпочатого стосовно нього судового розгляду.

Новину повідомляє "Преса України".

Насіров все ще знаходиться в ліжку в будівлі Солом'янського районного суду, де його заблокували активісти. Він переконує, що не симулював поганий стан здоров'я і з моменту затримання воно якраз сильно погіршилося.

"По суті, у мене був великий гіпертонічний криз, за ​​словами лікарів, це міг бути передінфарктний стан. На сьогодні, включаючи ті процедури, які були зроблені й, з огляду на те, що останні два дні в дійсності не було можливості проводити ні медичні процедури, ні навіть банально приймати їжу, на сьогодні він (стан здоров'я, – ред.) залишається досить слабким", – говорить поки що глава ДФС.

За його словами, він знав, що прокуратура почала розслідування про його причетність до справи Онищенка та розстрочених платежів. Проте він не був готовий до того, що події розгортатимуться так стрімко. Він вважає це демонстрацією і не розуміє, чому глави правоохоронних наглядових відомств (замгенпрокурора України Холодницький і глава НАБУ Ситник) так з ним обійшлися.

"По-перше, я б хотів звернутися особисто до них, тим не менше це, в першу чергу, – Артем Сергійович (Ситник, – ред.)... Людина, яку я за останній рік досить добре знаю і по роботі та – зокрема – в рамках цієї справи... Я особисто хотів зрозуміти чому така поведінка детективів антикорупційного бюро, чому – починаючи з пред'явлення обвинувачення і затримання – воно відбувається саме таким чином, що це є більше якоюсь піар-дією, ніж дійсним способом розібратися в тому, що відбувається, в першу чергу", – дивується Насіров.

Він відкидає пред'явлені йому звинувачення і стверджує, що всі операції були законними. Свою правоту буде доводити в суді. Але спершу, каже, хотів би повернутися в стаціонар лікарні, щоб відновити нормальний стан здоров'я. Запевняє, що не втече з медичного закладу.

"...Не збираюся ховатися, навпаки, я хочу повністю довести цю справу до кінця і довести повну правоту. Завтра має відбутися засідання суду в Апеляційному суді, я сподіваюся, що лікарі трохи допоможуть поставити мене на ноги, щоб я міг самостійно, повноцінно взяти у цьому участь і відповісти на всі питання... Знаючи суть справи, для мене є парадоксом, що за якимось збігом обставин мене і службу (ДФС – ред.) прив'язали до тієї справи, про яку ведеться мова. І після наданих розстрочених платежів, які є на сто відсотків законними згідно із Податковим кодексом та іншими нормативними актами, які його регулюють, ніяк не можуть бути причиною або частиною кримінальної справи", – пояснює Насіров.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) законно домагається обрання запобіжного заходу, сьогодні або завтра, підозрюваному керівнику ДФС Роману Насірову.

Другие новости