ПоддержатьУкраїнська

У Святогірську на Донеччині вкотре зафіксували порушення в роботі міськради

StopCor
StopCor

StopCor

У Святогірську на Донеччині вкотре зафіксували порушення в роботі міськради

Активісти "Стоп корупції" зі Святогірська зафіксували нові порушення в роботі міської ради. Ідеться про рішення у контексті децентралізації та об'єднання територіальних громад.

Подробиці з засідання сесії повідомив голова місцевого осередку проекту Володимир Рибалкін.

"Безпрецедентним порушенням законів України в частині власних повноважень відзначилася чергова XIV сесія Святогірської міської ради 7 скликання 31 січня 2017 року. Рада своїм рішенням заборонила громадянам України навіть ставити під сумнів своє рішення, яке ухвалила раніше з порушенням законів. Ідеться про підтвердження рішення Святогірської міської ради від 06.07.2016 № 1-VII-7 "Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад".

З метою запобігання в майбутньому можливості виникнення будь-яких сумнівів щодо правомірності створення Святогірської міської об’єднаної територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань землекористування, містобудування, екології та питань депутатської діяльності, керуючись ст. 25, ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтвердити рішення Святогірської міської ради від 06.07.2016 № 1-VII-7 "Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад".

Міський голова О.І.Дзюба

Дуже простий закон, всього на одну сторінку "Про добровільне об'єднання теріторіальних громад (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/157-19) Святогірська міська рада не спроможна виконати з травня 2016 року", зазначив Володимир Рибалкін.

"Через зволікання була втрачена можливість провести вибори до Святогірської об'єднаної територіальної громади в грудні 2016 рок, потім у квітні 2017 року. Здається примарним попадання до списку переліку громад, де відбудуться вибори восени 2017, бо рада продовжує супроводжувати процес об'єднання незаконними рішеннями, ухваленими поза межами своїх повноважень", – наголошує активіст "Стоп корупції".

"Процес об'єднання громад не безкінечний, коли буде вичерпано термін, який держава дала на добровільне об'єднання громад, населені пункти, які не дали згоду, або не змогли об'єднатися в громади, будуть примусово долучатися до вже наявних громад. Здається, така безрадісна перспектива вже замаячила на нашому горизонті", – резюмував стопкорівець.

Другие новости

Военный учет изменится с 1 октября: призовут ли женщин на военную службу?

Военный учет изменится с 1 октября: призовут ли женщин на военную службу?

17 декабря вступил в силу приказ Министерства обороны "Об утверждении Перечня специальностей и/или профессий, родственных соответствующим военно-учетным специальностям, после получения которых женщины берутся на военный учет"