ПоддержатьУкраїнська

У Святогірську на Донеччині зафіксували незаконну вирубку дерев

StopCor
StopCor

StopCor

У Святогірську на Донеччині зафіксували незаконну вирубку дерев

Представники святогірського осередку "Стоп корупції" зафіксували факт вирубки 24 соснових дерев у місті. Земельна ділянка на правах купівлі-продажу належить місцевій жительці.

Подробиці повідомив голова представництва проекту Володимир Рибалкін.

"На місце події ми викликали депутата Святогірської міської ради Мороза, який входить до складу постійної комісії із земельних питань, та патруль поліції. Згідно із чинним законодавством, плата за відновну вартість зелених насаджень, які підлягають видаленню на земельній ділянці, наданої з земель комунальної власності, повинна була надійти до місцевого бюджету Святогірська від потенційного першого власника ще до ухвалення рішення про передачу у власність земельної ділянки. Сподіваємось, що така плата надійшла.

Згідно із документом про сплату за видалення зелених насаджень, нинішній власник повинен був отримати ордер на видалення дерев у балансоутримувача. Як з'ясувалось, такого документа у власниці не було.

Активісти "Стоп корупції" і надалі будуть стежити за цією ситуацією", – розповів керівник святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Другие новости