ПоддержатьУкраїнська

У Тернополі прокурор-хабарник вийшов під заставу

StopCor
StopCor

StopCor

У Тернополі прокурор-хабарник вийшов під заставу

Володимир Катинський вніс заставу 282 490 грн і на час слідства буде на волі.

Колишній головний воєнком Тернопільщини Володимир Катинський зможе очікувати вироку суду на волі.

За інформацією сайту 20 хвилин, хабарник вніс заставу у розмірі майже 300 тисяч гривень.

"Екс-комісар Тернопільщини має прибувати на вимогу до слідчого та прокурора, не може відлучатися за межі Тернополя без дозволу, мусить повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну місця свого проживання та роботи й здати свій паспорт для виїзду за кордон. - пише видання. - Володимир Катинський вніс заставу у 282 490 грн і його звільнили з-під варти".

Нагадаємо, 18 жовтня 2016 року правоохоронці повідомили про вимагання та одержання неправомірної вигоди військовим комісаром Тернопільського обласного військового комісаріату.

Хабар отримав за сприяння у призначенні особи на посаду військового комісара одного з райвійськкоматів Тернопільщини та не створення перешкод у службовій діяльності.

Згодом з'явилась інформація про те, як хабарник збирався витратити отримані 300 тисяч гривень.

20 жовтня Шевченківський районний суд Львова задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону України та обрав військовому комісару Тернопільського обласного військового комісаріату полковнику Катинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб з визначенням застави у розмірі 2 мільйонів гривень.

Проте заставу так і не внесли.

Другие новости