ПоддержатьУкраїнська

У Туреччині нардеп від "СН" напав на журналістку – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

У Туреччині нардеп від 'СН' напав на журналістку – подробиці

Журналістка "Сьогодні" Дар'я Сметанко розповіла подробиці конфлікту з нардепом Андрієм Герусом на розкішному курорті в Туреччині.

 Фото: Скрін з відео ''Україна 24''

Про це пише "Україна 24", передає "Рубрика".

Сметанко повідомила, що нардеп після довгих умовлянь повернув їй відібране журналістське посвідчення, але заборонив його знімати.

"Ми були на ресепшені в готелі, говорили з директором, також Андрій Герус викликав поліцію, щоб поспілкуватися. Я питала, скільки коштує відпочинок народного обранця. А раніше ми виїхали до Туреччини, щоб побачити, як відпочивають народні депутати. Побачили ми тут Андрія Геруса, бачили, як він був у басейні, як він відпочивав. І я питала, скільки коштує цей відпочинок, він мені не відповів, а після того, як ми до нього підійшли, він вирвав моє журналістське посвідчення", – розповіла Сметанко.

За її словами, журналістка разом з Герусом попрямувала до ресепшену, "так як він сказав, що тільки там нам його віддасть".

"Віддав він його тільки після того, як з нами почали спілкуватися співробітники готелю. Наша розмова тривала приблизно півгодини, питання вирішили компромісним шляхом. Він не написав на нас заяву в поліцію, але нам заборонили його знімати, підходити ближче ніж на 5-10 метрів, тобто не порушувати приватне життя. Нас відпустили, все з нами добре", – повідомила вона.

Другие новости