ПоддержатьУкраїнська

У запорізькій колонії в'язні купували собі волю

StopCor
StopCor

StopCor

У запорізькій колонії в'язні купували собі волю

За умовно-дострокове звільнення із засуджених вимагали гроші.

Заступник начальника одного з виправних центрів налагодив механізм здирництва із засуджених грошей за умовно-дострокове звільнення. Про це повідомляють у відділі комунікацій ГУНП в Запорізькій області.

Зокрема, 43-річний майор внутрішньої служби вимагав від засудженого, який мав законні підстави на звільнення, 8 тисяч гривень. В іншому випадку обіцяв "відкласти" вихід останнього на волю. До своєї злочинної діяльності посадовець долучив ще одного ув'язненого. 8 тисяч гривень хабара засуджений передав посереднику, а той вже перерахував їх на банківський рахунок керівника.

Працівникам Управління захисту економіки Національної поліції в Запорізькій області знадобилось 2 місяці, аби задокументувати злочинну діяльність майора. Тепер йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прокуратурою Запорізької області відкрито кримінальне провадження ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Другие новости