ПоддержатьУкраїнська

Учасників організованої злочинної групи судитимуть на Рівненщині за контрабанду прекурсорів

StopCor
StopCor

StopCor

Учасників організованої злочинної групи судитимуть на Рівненщині за контрабанду прекурсорів

Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно п’яти учасників організованої злочинної групи за фактами контрабанди прекурсорів, а також їх незаконного виготовлення (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 311 КК України).

За даними слідства, у квітні 2019 року житель Рівненської області створив та очолив злочинну групу, до якої залучив ще 4 учасників. Відповідно до розробленого плану, 3 особи закуповували в аптеках на території Республіки Польща псевдоефедриновмісні пігулки та транспортували їх до України з приховуванням від митного контролю. Потім вони передавали їх спільнику для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін».

В ході проведених санкціонованих обшуків за місцем проживання учасників організованої групи, які причетні до контрабанди, виявлено та вилучено обладнання для переробки зазначених прекурсорів та виготовлення психотропу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в Рівненській області.Прес-служба прокуратури Рівненської області

Другие новости