ПоддержатьУкраїнська

Учаснику незаконних збройних формувань РФ в Луганській області повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Учаснику незаконних збройних формувань РФ в Луганській області повідомлено про підозру

За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області учаснику незаконних збройних формувань РФ повідомлено про підозру у сприянні діяльності терористичної організації та посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України ( ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 110 КК України).

За даними слідства, у червні 2018 року мешканець Луганської області вступив до лав «народної міліції» окупаційної адміністрації РФ та до теперішнього часу обіймає посаду заступника командира так званої «мотострілецької роти 3-го мотострілецького батальйону 4-ї окремої мотострілецької бригади» вказаного збройного формування.

На сьогодні зазначений підрозділ здійснює збройний спротив силам та засобам ООС в Новоайдарському районі Луганської області, зокрема шляхом обстрілів позицій українських військових та цивільного населення.

Своїми протиправними діями, направленими на зміну меж території державного кордону України, підозрюваний сприяє діяльності окупаційної адміністрації РФ в Луганській області.

На даний час підозрюваного оголошено у розшук. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.Прес-служба прокуратури Луганської області

Другие новости