ПоддержатьУкраїнська

Україна випустила партію новітніх протипожежних автомобілів

StopCor
StopCor

StopCor

Україна випустила партію новітніх протипожежних автомобілів

Українські пожежники матимуть можливість перейти на новітні пожежні автомобілі. Спецавто з двигунами потужністю 330 кінських сил вже представили інженери підприємства "Пожмашина".

Новину повідомляє "Автоцентр", передає "Преса України".

Українське підприємство "Пожмашина", яке є провідним у країні з випуску спецавтомобілів, представило нові пожежні машини. Йдеться про партію новітніх автоцистерн на повноприводному шасі КрАЗ-5401НЕ (4х4).

Як зазначається, особливістю такого автомобіля є те, що він оснащений дворядною кабіною від вантажівок Мінського автозаводу. Одна автівка поміщає в себе 6 осіб плюс ще одну. Крім того, нові пожежні авто працюють на турбодизельних двигунах потужністю 330 кінських сил. Спецмашина може розігнатися на  85 км/год. Це максимальна швидкість.

Варто зазначити, що АЦ-4-60 (5401НЕ)-515К має цистерну для води. Її місткість 4000 літрів. Крім того, місткість баку для піноутворювача - 400 літрів.

"Вакуумна усмоктувальна система – автономна напівавтоматична НВЕ-24. Машина оснащується пожежним відцентровим насосом ПН-60Б-РР – з подачею 60 літрів у секунду і напором 100 метрів. Повна маса машини – 19 тонн", – уточнили представники підприємства.

Україна випустила партію новітніх протипожежних автомобілів

Другие новости