ПоддержатьУкраїнська

Українець намагався перетнути кордон із контрабандою у 14 тис. грн

StopCor
StopCor

StopCor

Українець намагався перетнути кордон із контрабандою у 14 тис. грн

Учора співробітники Держприкордонслужби спільно з іншими взаємодіючими органами запобігли спробі ввезення нашим співвітчизником товарів без прикордонно-митного оформлення та спробі виїхати з пункту пропуску в Україну без дозволу контролюючих органів.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

У пункт пропуску "Устилуг" на виїзд з України прибув мікроавтобус "Мерседес" української реєстрації. Після проходження всіх видів контролю він проїхав у напрямку польського пункту пропуску. Виїхавши на міст, водій здійснив самостійний розворот та змінив напрям руху. А коли повернувся на лінію контролю, здійснив спробу виїхати з пункту пропуску в Україну без дозволу контролюючих органів. Однак у результаті злагоджених дій прикордонного наряду транспортний засіб було зупинено та повернуто в зону митного контролю. З метою недопущення пересування в пункті пропуску авто було заблоковано.

За попередньою інформацією у цей автомобіль під час здійснення ним розвороту на території Польщі можливо був перекинутий товар. Однак громадянин України категорично відмовився від огляду транспортного засобу та закрився в машині. Про цю ситуацію правоохоронці повідомили співробітників Володимир-Волинського відділу поліції Волинській області. Після розмови співробітників Держприкордонслужби, СБУ та фіскальної служби, водію мікроавтобусу в супроводі військових все ж довелося прослідувати для проведення перевірки.

Як результат, під час огляду іномарки спільна оглядова група виявила коробки з товаром. Серед вантажу було 500 лампочок, майже 100 пристроїв (сонячні батареї) для заряджання мобільного телефону та 300 штук пляшечок рідини для зняття лаку тощо. Товар вилучено та оцінено майже у 14 тисяч гривень.

Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.202 (Порушення прикордонного режиму, режиму в пункті пропуску) та накладено адміністративне стягнення. Крім того його оформлено за ст.185-10 (Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ).

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"