ПоддержатьУкраїнська

Умисне невиконання рішення суду для жителя Роздільнянського району може обернутися позбавленням волі

StopCor
StopCor

StopCor

Умисне невиконання рішення суду для жителя Роздільнянського району може обернутися позбавленням волі

Спершу чоловік не виплатив штраф у розмірі 1250 гривень, призначений вироком суду, а потім ухилився від виконання 75 годин громадських робіт.

Влітку минулого року за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, чоловік отримав покарання у вигляді штрафу. У встановлений законом строк засуджений не виконав судове рішення. Зважаючи на це, суддя замінив несплачений штраф на  покарання у вигляді громадських робіт. Крім того, правопорушника письмово попередили, що в разі ухилення від відбування покарання він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

«Чоловік повівся безвідповідально та умисно ігнорував вимоги постанови суду, що набрала законної сили. Молодик до виконання громадських робіт не приступив та ще й змінив місце свого проживання, намагаючись у такий спосіб уникнути покарання, - розповідає начальник Роздільняського відділу поліції Олександр Стеценко. - Наразі 26-річному правопорушнику повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.382 (умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтею, – позбавлення волі на строк до трьох років».

Роздільнянський відділ поліції в Одеській області

Другие новости