ПоддержатьУкраїнська

Заволодіння коштами у сумі 815 000 гривень – начальник однієї з державних установ виконання покарань постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Заволодіння коштами у сумі 815 000 гривень – начальник однієї з державних установ виконання покарань постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника однієї з державних установ виконання покарань, розташованих у Запорізькій області. Посадовець обвинувачується у заволодінні чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що наприкінці 2019 року начальник державної установи виконання покарань за попередньою змовою із суб’єктами господарювання склав та підписав офіційні документи, до яких внесено завідомо неправдиві відомості про здійснення капітального ремонту їдальні. Більша частина задекларованих ремонтних робіт не була виконана, а приміщення залишилось в аварійному стані, що підтвердила судова будівельно-технічна експертиза.

У результаті дій посадовця на рахунки підрядника було перераховано державні кошти у розмірі понад 815 тисяч гривень за фактично невиконані роботи.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.  

Другие новости