ПоддержатьУкраїнська

В Ірпені невідомі винищують парк під забудову - місцеві проти

StopCor
StopCor

StopCor

В Ірпені невідомі винищують парк під забудову - місцеві проти

У рекреаційній зоні міста навколо дитячого табору "Дружба" невідомі особи встановили величезний паркан та почали вирубувати ліс. Про це повідомляють активісти "Стоп корупції" з місця подій.

До представників проекту звернулися місцеві жителі. Люди запевняють, що зелені насадження нищать заради житлової забудови.

Забудовники не мають повного пакету дозвільних документів на будівництво, запевняють ірпінці. Люди встановили чергування, щоб не дати знищити ліс. На противагу їм для охорони паркану на об’єкті з’явилися кілька десятків так званих «тітушків».

Активісти «Стоп корупції» разом із кількома десятками місцевих жителів зафіксували факт незаконного встановлення будівельного паркану та вирубування дерев і викликали поліцію. Правоохоронці взяли пояснення у всіх учасників конфлікту.

«Активісти в Ірпені втомилися боротися з вирубуванням лісу та будівництвом житлових кварталів на територіях відпочинку. Щоб зберегти для своїх дітей природу, люди готові самотужки зносити незаконні будівельні паркани, якщо правоохоронці та влада не реагують на звернення громадськості», - розповідає правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Представники проекту планують і надалі допомагати громадським активістам боротися з незаконним знищенням лісових насаджень у курортному місті Київщини - Ірпені.

Другие новости