ПоддержатьУкраїнська

В "МДБ ЛНР" знайшли нових виконавців і організаторів вбивства Гіві й Анащенка

StopCor
StopCor

StopCor

В 'МДБ ЛНР' знайшли нових виконавців і організаторів вбивства Гіві й Анащенка

"МДБ ЛНР" вважає, що вбивство Михайла Толстих (Гіві) було сплановано співробітниками контррозвідки Служби безпеки України, а виконали задумане фахівці 8-го полку спецпризначення. В "спецслужбі ЛНР", вважають що в СБУ є спеціальний підрозділ, який займається організацією диверсій та терористичною діяльністю на територіях "Л/ДНР", а також в Росії.

Про це з посиланням на сайти сепаратистів передає "Діалог.UA".

Таку інформацію озвучив так званий "міністр державної безпеки ЛНР" Леонід Пасічник. Також він розповів про "розслідування" вбивства Олега Анащена. "Міністр" заявив, що за підозрою в убивстві Анащенко затримано особу, яку представили як начальника інженерної служби 8-го полку спецпризначення Сил спеціальних операцій ЗСУ, майора Сергія Олександровича Іванчука.

Нагадаємо, раніше терористи заявляли про іншу людину, яку затримано з приводу вбивства "начальника міліції". Відзначимо, що на запитання журналістів Пасічник відповідав, читаючи кожне слово з листа. Виходить, що всі питання були заздалегідь роздані журналістам і заздалегідь були підготовлені на них відповіді.

Нагадаємо, раніше свою версію вбивства Гіві збирався назвати ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.

Другие новости