ПоддержатьУкраїнська

В Нацполіції буде створена головна інспекція

StopCor
StopCor

StopCor

В Нацполіції буде створена головна інспекція

Основне завдання підрозділу - нагляд за роботою всієї системи Нацполіції та аналіз ефективності надання поліцейських послуг громадянам.

В Нацполіції буде створена головна інспекція

Ігор Клименко зазначив, що упродовж минулого року підрозділи внутрішньої безпеки розпочали майже 900 кримінальних проваджень. З них понад 400 – за фактом пропозиції або надання неправомірної вигоди поліцейським, а більше трьохсот – за вчинення протиправних дій відносно працівників поліції. У результаті майже 600 правопорушників вже отримали повідомлення про підозру.

«На жаль, і в підрозділах поліції трапляються недобросовісні працівники, які своїми ганебними вчинками кидають тінь на колег. Ми взяли за правило: якщо поліцейський порушив Закон, то це негайне звільнення з поліції, а матеріали службових розслідувань невідкладно передаються до відповідних правоохоронних органів», - зауважив Глава відомства.

У минулому році звільнено за скоєння злочинів 142 поліцейських, а за порушення дисципліни - 371.

В Нацполіції буде створена головна інспекція

Крім того, за ініціативою Ігоря Клименка вже у березні цього року буде створено новий Департамент – головна інспекція. Цей підрозділ має контролювати роботу всієї системи Нацполіції, а також аналізуватиме ефективність надання поліцейських послуг громадянам.

«Не варто вішати ярлики на весь багатотисячний колектив поліції через непорядність окремих осіб. Ми намагаємося ставати кращими та працюємо над помилками», - наголосив Ігор Клименко.

Другие новости