ПоддержатьУкраїнська

В Одесі ліквідували банду, яка "кришувалася" поліцейськими

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі ліквідували банду, яка 'кришувалася' поліцейськими

Членів організованого злочинного угруповання, причетних до низки викрадень, пограбувань та нападів, затримала на Одещині Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляють у прес-центрі СБ України.

В Одесі ліквідували банду, яка ''кришувалася'' поліцейськими

До банди входили колишні та діючі працівники Чорноморського відділення поліції, а також працівники Чорноморської місцевої прокуратури. "Перевертні у погонах" незаконно втручалися в розслідування та приховували злочини, що скоювали члени угруповання, попереджали про можливі затримання і обшуки у спільників, приховували та фальшували докази.

Під час злочинів бандити використовували форму працівників правоохоронних органів.

Оперативники спецслужби затримали десятьох членів ОЗУ (одного працівника прокуратури, двох поліцейських та сімох цивільних).

У ході обшуків у зловмисників вилучено награбовані гроші та цінні речі, зокрема, хутро, зброю, наркотики, відмички, маски, альпіністське знаряддя.

В Одесі ліквідували банду, яка ''кришувалася'' поліцейськими

Усім зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 121, ч. 4 ст. 296 та ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України. Цікаво, що у лютому окремих членів банди вже затримували співробітники СБУ під час подій, пов'язаних з катуваннями громадян працівниками Чорноморського відділення поліції.

В Одесі ліквідували банду, яка ''кришувалася'' поліцейськими

Тоді бандити, які залишилися "на волі", організували акції протесту біля суду і спромоглися звільнити своїх подільників. Організаторами протестів за "нібито незаконне затримання" та наступне звільнення "продажних поліцейських" виступали ватажки та активні члени ліквідованого сьогодні угруповання.

Другие новости