ПоддержатьУкраїнська

В Одесі політична партія виступила на захист медуніверситету та ректора Запорожана

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі політична партія виступила на захист медуніверситету та ректора Запорожана

Представники одеської обласної організації ВО «Батьківщина» виступали з офіційною заявою через рейдерське захоплення Національного одеського університету та цькування ректора вишу Валерія Запорожана. Про це йдеться на сайті політичної партії. 

В Одесі політична партія виступила на захист медуніверситету та ректора Запорожана

«Так звана реформа пані Супрун безпосередньо торкнулася і системи медичної освіти. Протягом останніх чотирьох років всі медичні навчальні заклади країни трясуть фіскальні служби і правоохоронні органи, зі скандалом та порушенням законів змінюють ректорів, переслідують кращих викладачів, цькують і знищують представників медичної еліти.

Безумовно, це позначиться буквально через кілька років на якості медичної допомоги, яку надаватимуть лікарі та медсестри, що залишилися в нашій країні. А їх буде в найближчому майбутньому не так вже й багато. Вдумайтеся, тільки за останні чотири роки кількість лікарів і медсестер скоротилося наполовину! З України поїхала кожна друга медична сестра, виїхав кожен другий лікар. А це вже питання національної безпеки!

Горе-реформа не оминула й Одесу. У розпал вступної кампанії відбулося рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету. Заблоковані рахунки університету і паралізована вся робота державної установи.

Одночасно почалося цькування шанованого і безперечно одного з кращих ректорів України Валерія Запорожана, що очолює один з найстаріших ВНЗ України – Одеський національний медичний університет.

Ми, партія «Батьківщина», закликаємо одеситів разом з нами захистити честь університету та ректора нашої медичної Alma Mater.

Реформа медицини не повинна мати на меті розправу з медичною елітою України. Інакше це не реформа, а здача національних інтересів і фактично зрада своїй країні. Всі хто до цього причетний — повинні відповідати.

Шановні громадяни нашої країни, наші лікарі та медсестри, шановний ректор Одеського національного медичного університету, Валерію Миколайовичу, у нас з вами спільна та благородна мета – розвиток вітчизняної медицини і збереження здоров’я кожного українця», – ідеться у тексті заяви політичної сили.

Другие новости