ПоддержатьУкраїнська

В Одесі вилучили понад 4,5 млн фальшивих акцизних марок

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі вилучили понад 4,5 млн фальшивих акцизних марок

У суботу, 25 лютого, прокуратура Одеси спільно зі Службою безпеки затримала двох осіб, які перевезли через кордон з Україною акцизні марки на тютюнові вироби на суму в 50 млн гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Як встановили правоохоронці, зловмисники за заздалегідь обіцяну винагороду перемістили через український кордон 4,5 млн марок акцизного збору тютюнових виробів.

Наразі проведено обшуки, допитано свідків з метою з'ясування всіх обставин справи. Затриманим чоловікам повідомлено про підозру.

"Двом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів)", – зазначається на сайті Генпрокуратури. 

Питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу вирішуватиметься судом. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, оперативники служби безпеки України затримали на Житомирщині групу місцевих "авторитетів" та іноземців, які організували канал контрабанди бурштину в Азію.

Другие новости