ПоддержатьУкраїнська

В Раді проголосували за скасування скандального закону Савченко

StopCor
StopCor

StopCor

В Раді проголосували за скасування скандального закону Савченко

На порядок денний засідання ВР було винесене питання про скасування скандального закону Савченко, згідно з яким ув'язненому зараховується один день попереднього арешту за два дні тюрми.

Новину повідомляє "Преса України".

За відповідні зміни проголосували 227 народних депутатів.

Автор цього законопроекту, який називається "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення)" – народний депутат, член депутатської групи "Відродження" Антон Яценко.

Виступаючи в парламенті, він заявив: "практика показала, що серед 10 тисяч звільнених півтори тисячі скоїли повторні злочини".

"Фактично ми випускаємо злочинців, які створюють криміногенну ситуацію і збільшують ріст злочинності в країні", – сказав він.

Тепер зміни передбачають, що "попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день".

Суду дозволяється, при призначенні покарань, враховувати попереднє ув'язнення і пом'якшувати покарання або повністю звільняти засудженого від його відбування.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, Рада проголосувала за заборону в Україні георгіївських стрічок. За їх носіння каратимуть високими штрафами. Винятки становлять тільки ветерани війни.

Другие новости