ПоддержатьУкраїнська

Як на Волині митники-мільйонери живуть "у квартирах друзів"

StopCor
StopCor

StopCor

Як на Волині митники-мільйонери живуть 'у квартирах друзів'

Згідно з електронною декларацією начальника митного поста "Устилуг" Волинської митниці ДФС Олександра Оникійчука у нього немає нерухомості та машин, чоловік безплатно користується чужим автомобілем та житлом.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, за 2015 рік, єдина нерухомість в сім'ї належить його синові Максиму Оникійчуку – квартира у Вінниці площею 73,6 квадратних метрів. Також дружина митника Олена Оникійчук володіє "Тойота Ауріс" 2011 року випуску.

Водночас син Олександра Оникійчука Максим оприлюднив в Instagram відео, де він їздить на білому "БМВ" з підписом: "Папуля дал полетать".

Нині "БМВ ІКС 5" 2012 року випуску коштує приблизно 1-1,3 мільйона гривень

У коментарі "Наші гроші. Львів" Олександр Оникійчук пояснив, що "БМВ ІКС 5" 2012 року випуску належить його другові. За його словами, у робочі дні він користується службовим автомобілем, а у вихідні друг Олександр Румянцев дає своє авто. Факт користування чужим "БМВ ІКС 5" жодним чином не зазначено в е-декларації митника. Водночас в реєстрі МВС, який наразі працює в тестовому режимі, не вдалося знайти жодного Олександра Румянцева (у тому числі Рум'янцева), який би володів "БМВ ІКС 5".

Після звернення за коментарем Максим Оникійчук закрив свій профіль в Instagram.

Також Олександр Оникійчук пояснив, що у Володимирі-Волинському він живе у квартирі, яку безкоштовно надали друзі. Їхні імена він назвати відмовився.

За 2015 рік Олександр Оникійчук задекларував 66 тисяч гривень заробітної плати на митниці, його син – 9,6 тисячі гривень стипендії, а дружина – 47,4 тисячі гривень зарплати від Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Попри доволі невисокі доходи, згідно з реєстром МВС, 24 грудня 2016 року Олена Оникійчук стала власницею "Тойота Корола" 2016 року випуску, ціни на які стартують від 485 тисяч гривень.

Другие новости