ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", керівник "Укрпрофоздоровниці" не має профільної освіти

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', керівник 'Укрпрофоздоровниці' не має профільної освіти

Голова правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота не має диплому про вищу медичну освіту. Цю інформацію активістам "Стоп корупції" підтвердив один із заступників Суботи.

Нагадаємо, напередодні "СтопКор" завітав в оздоровницю за коментарем голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці, Стоянці, та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається по курортах", – додали стопкорівці.

Другие новости