ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", в Умані довели незаконність перевірок МБФ імені рабі Нахмана з боку інспекторів ДАБІ області

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', в Умані довели незаконність перевірок МБФ імені рабі Нахмана з боку інспекторів ДАБІ області

Колегія суддів Черкаського окружного адміністративного суду проголосила Постанову про визнання незаконними дій головного інспектора будівельного нагляду інспекційного відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області Сергія Сетракова та скасувала його Постанову про накладення штрафу на Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана із Брацлава в розмірі 50 250,00 грн за нібито правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Цією інформацією поділились представники уманського осередку "Стоп корупції" у соцмережі.

"У судовому засіданні з'ясовано, що так би мовити "перевірку" Фонду кожного року перед приїздом хасидів здійснюють інспектори архбуднагляду, які знаходяться в м. Умані, за попередньою змовою з першим заступником міського голови м. Умань Клочком С.Л., який чомусь від Виконавчого комітету за своїм підписом нібито надсилає лист до Держархбудінспекції про проведення перевірки синагоги, бо там можуть молитися хасиди, а їм це там заборонено робити за Уманським законом.

Проте в суді також встановлено, що виконком не має визначеного Законом права ініціювання таких перевірок. По-друге, Клочко не має права звернення від виконкому та права підпису, оскільки він не є ні головою, ні секретарем Виконкому, а є самозванцем.

По-третє, ці інспектори не мають встановленого законом права на здійснення таких перевірок, але чомусь це роблять. Ми то знаємо, що вони хочуть від Фонду, але ж треба дотримуватися Закону та помірності.

Це перший крок до правильного вирішення питання щодо численних наїздів на Фонд всіма службами та організаціями задля зривання куша.

За чинним законодавством України, подібні правовідносини вирішуються у спосіб, встановлений Законом і подібні питання можна вирішити у відповідності до закону, і від цього була б користь як уманчанам, так і прочанам. А так користь від таких протизаконних дій отримують виключно чиновники, яким повідомляємо, що робота згідно із законом проводиться і буде проводитися", – ідеться у повідомленні.

Другие новости