ПоддержатьУкраїнська

За одержання 25 тисяч доларів США хабара від забудовника судитимуть колишнього слідчого Генпрокуратури

StopCor
StopCor

StopCor

За одержання 25 тисяч доларів США хабара від забудовника судитимуть колишнього слідчого Генпрокуратури

Прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. Експравоохоронець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що колишній слідчий отримав 25 тис доларів США від керівника будівельної компанії за невжиття заходів щодо накладення арешту на земельну ділянку та усунення інших перешкод, пов’язаних з будівництвом житлового комплексу.

Понад півроку підозрюваний ухилявся від ознайомлення з матеріалами кримінального провадження з метою перешкоджання направленню обвинувального акту до суду. За клопотанням Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва для нього та його захисника було встановлено строк на ознайомлення з матеріалами.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві.

Підтримання публічного обвинувачення буде забезпечуватись прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости