ПоддержатьУкраїнська

За розгін активістів Євромайдану бійці "Беркута" отримували грошові винагороди: стали відомі суми та несподівані подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

За розгін активістів Євромайдану бійці 'Беркута' отримували грошові винагороди: стали відомі суми та несподівані подробиці

Глава Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що бійці спецпідрозділу МВС "Беркут" неофіційно отримували від 3 до 5 тисяч гривень винагороди за розгін активістів.

Про це він розповів українським ЗМІ, передає "Діалог.UA".

Горбатюк зазначає, що влада Януковича фінансово стимулювала бійців спецпідрозділу "Беркут" на застосування сили стосовно активістів Революції Гідності.

Зокрема, за це їм незаконно виплачували від 3 до 5 тисяч гривень. Також він додав, що такі виплати працювали з грудня 2013 року по лютий 2014 го. Українському бюджету подібні витрати обійшлися в 50 мільйонів гривень, гроші в своєму кабінеті командирам підрозділів роздавав генерал Володимир Гриняка.

Сергій Горбатюк підкреслив, що перед "Беркутом" стояло завдання морально та фізично нейтралізувати Майдан і всі прояви протестної активності.

Другие новости