ПоддержатьУкраїнська

"Захарченко особисто катував і вбивав полонених солдатів ЗСУ", – експерт про план ліквідації головного бойовика Донецька

StopCor
StopCor

StopCor

'Захарченко особисто катував і вбивав полонених солдатів ЗСУ', – експерт про план ліквідації головного бойовика Донецька

Олександр Захарченко був одіозним сепаратистом і бойовиком, навіть ще більшим, ніж раніше ліквідовані Гіві й Моторола. У знищенні Захарченка було багато зацікавлених.

Глава правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко дав експертну оцінку ліквідації бойовика Олександра Захарченка, передає "Діалог.UA".

На його думку, питання знищення одіозного ватажка так званої "ДНР" виникло задовго до самого замаху.

"Є інформація, що Захарченко особисто брав участь в тортурах і вбивствах українських військовополонених. Робив ряд агресивних заяв. Не тільки Київ збирався захопити, а й Берлін", – підкреслив Фесенко.

За словами політолога, головною і найбільш правдоподібною версією знищення головного сепаратиста Донецька є боротьба за владу і вплив на окупованому РФ Донбасі.

"На життя Захарченка було вже кілька замахів. І питання його ліквідації було просто справою часу", – упевнений політолог.

Нагадаємо, ЄС вперше за 5 днів звернув увагу на вбивство Захарченка, навіть не назвавши імені бойовика.

Другие новости