ПоддержатьУкраїнська

Захопники підприємства "Каховка Протеїн Агро" нацькували на "СтопКор" поліцію

StopCor
StopCor

StopCor

Захопники підприємства 'Каховка Протеїн Агро' нацькували на 'СтопКор' поліцію

Захопники «Каховка Протеїн Агро» на Херсонщині звернулись до поліції нібито через те, що на територію підприємства проникли підозрілі особи. У такий спосіб представники виробника сої відреагували на візит знімальної групи «СтопКору». Журналісти проекту були у брендованих футболках та з редакційними посвідченнями.

«Ми пояснили поліції, яка прибула на виклик, мету нашого візиту на підприємство та повідомили про те, що відбувається на території «Каховка Протеїн Агро». Примітно, що захопники не впустили й правоохоронців, до яких самі ж звернулись. Ми написали заяву до Каховського ГУ НП з проханням розібратись, хто повідомив поліції неправдиву інформацію та звинуватив нас у неправомірних діях», – розповіли журналісти «СтопКору».

Захопники підприємства ''Каховка Протеїн Агро'' нацькували на ''СтопКор'' поліцію

Додамо, 150 працівників «Каховка Протеїн Агро» залишились без роботи через блокування діяльності підприємства з боку рейдерів. Про це «СтопКору» стало відомо від колективу компанії. Активісти та журналісти проекту виїхали до Нової Каховки, щоб на місці розібратись у ситуації та дізнатись, хто стоїть за спробою захоплення підприємства з переробки сої.

Захопники підприємства ''Каховка Протеїн Агро'' нацькували на ''СтопКор'' поліцію

«Потужний комплекс «Каховка Протеїн Агро» входив до ТОП-10 українських підприємств з переробки сої. Стабільно сплачувались податки у бюджет та зарплатня співробітникам. Утім, вже кілька тижнів 150  працівників залишаються без роботи. Діяльність комплексу заблоковано невідомими зі зброєю.

Люди втомились від нескінченних розбірок навколо підприємства. У ЗМІ повідомлялось: за спробами рейдерського захоплення підприємства стоять одіозні брати Сегалі – колишні власники підприємства, які кілька років переховувались за кордоном. Їх вважають винуватцями розкрадання банку «НАДРА».

Захопники підприємства ''Каховка Протеїн Агро'' нацькували на ''СтопКор'' поліцію

Суд 25.05.2018 виніс ухвалу про забезпечення позову: заборонив перешкоджати у користуванні майном комплексу законним власникам. Однак Новокаховський  відділ ДВС відмовився відкривати виконавче провадження, як того вимагав суд.

За інформацією інсайдерів, до блокування роботи підприємства призвела корупція. Зокрема, йдеться про втручання прокурора області Віталія Тригубенка та голови Господарського суду Херсонської області Павла Пригузи», – повідомляють активісти «Стоп корупції».

Захопники підприємства ''Каховка Протеїн Агро'' нацькували на ''СтопКор'' поліцію

Другие новости