ПоддержатьУкраїнська

Заступник генпрокурора Касько йде у відставку

StopCor
StopCor

StopCor

Заступник генпрокурора Касько йде у відставку

Про намір піти з ГПУ Віталій Касько повідомив під час брифінгу. Заступник Шокіна показав журналістам рапорт.

"Відразу після цієї конференції я подам рапорт на звільнення", - сказав він.

Касько не виключив, що після його відставки ГПУ може розвалити справи "діамантових прокурорів".

"Останньою краплею став черговий перерозподіл роботи ГПУ: Шокін забрав у мене всі функції і інструменти вести справи, над якими починала працювати наша команда, зокрема щодо "діамантових" прокурорів", - додав Касько.

Касько повідомив, що рішення не було імпульсивним, він радився з партнерами за кордоном.

"ГПУ - це мертвий орган, у незалежність якого ніхто не вірить", - зазначив він.

У самому рапорті, зокрема, вказано, що керівництво прокуратури перетворило відомство на орган, де панує корупція і кругова порука, і будь-яка справа змінити цю ситуацію відразу переслідується.

"Генпрокуратура потребує таких самих кардинальних і безкомпромісних змін, як і ДАІ, що стала патрульною поліцією. Ба більше, не змінивши структуру, персональний склад Генпрокуратури, ми загальмуємо всі новації в боротьбі з корупцією, фактично зведемо нанівець затяту боротьбу тисяч активістів, покажемо світові наше небажання по-справжньому боротися з корупцією, остаточно втратимо довіру міжнародних партнерів та потішимо наших ворогів", - так прокоментував новину про відставку Віталія Каська координатор проекту "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Нагадаємо, на початку року Віктор Шокін не дозволив своєму заступникові відвідати США у складі офіційної делегації. Це була вже п'ята відмова Каськові, який за посадою в Генпрокуратурі відповідав за міжнародне співробітництво.

Окрім того, раніше інший заступник Шокіна Давид Сакварелідзе заявляв, що у ГПУ саботують проведення реформ.

Другие новости