ПоддержатьУкраїнська

Затриманий на хабарі екс-ректор НАУ не з'явився на суд

StopCor
StopCor

StopCor

Затриманий на хабарі екс-ректор НАУ не з'явився на суд

Затриманий на хабарі в. о. ректора НАУ Володимир Харченко та його адвокат-посередник вдруге не з'явилися на судове засідання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Свою неявку підозрювані пояснили поганим станом здоров'я, повідомляє прес-служба НАБУ.

"Водночас Національне антикорупційне бюро України має факти, які вказують на те, що підозрювані можуть ухилятися від явки в суд, прикриваючись погіршенням самопочуття. Так, наприклад, у медичній довідці, що надійшла детективу НАБУ від Київської міської клінічної лікарні, зазначено, що підозрюваний адвокат у зв'язку з погіршенням стану здоров'я "потребує стаціонарного лікування, а також обмеження рухового режиму". Однак 29 серпня, коли за офіційною версією захисту він повинен був перебувати в медичному закладі, детективи НАБУ знайшли його в закладі громадського харчування, де він вживав алкогольні напої і курив, і вручили повістку", - наголошується в повідомленні.

У НАБУ підкреслили, що, згідно з чинним законодавством, розбіжність між інформацією у медичній довідці і реальним станом речей може бути підставою для клопотання про примусовий привід підозрюваних на засідання суду, і додали, що наступні судові засідання щодо обрання запобіжного заходу даними особам заплановані на 5 і 6 вересня.

Нагадаємо, ректор Авіаційного університету Володимир Харченко був затриманий на хабарі у 170 тисяч євро 26 серпня.

Затриманому одразу стало погано і він, під наглядом співробітників НАБУ, поїхав до лікарні.

Того ж дня Міносвіти України звільнило Харченка з займаної посади.

Другие новости