ПоддержатьУкраїнська

Завдяки вжитим прокуратурою Чернігівської області заходам до державного бюджету сплачено майже 8 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Завдяки вжитим прокуратурою Чернігівської області заходам до державного бюджету сплачено майже 8 млн грн

Прокуратура Чернігівської області у зв’язку із добровільним відшкодуванням заподіяних державі збитків скерувала до суду клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, одне з підприємств упродовж 2015-2018 років умисно не сплачувало орендну плату за користування земельними ділянками загальною площею 34,7 га. Такі дії службової особи товариства призвели до фактичного ненадходження до державного бюджету майже 8 млн грн.

У ході досудового розслідування підприємством відшкодовано усю суму несплачених податкових платежів.

Примітка: відповідно до ч. 4 ст. 212 КК України особа, яка вчинила діяння, передбачені ч. ч. 1, 2, 3 цієї статті, які призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Другие новости