ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині СБУ блокувала збут нелегальної горілки на мільйони гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині СБУ блокувала збут нелегальної горілки на мільйони гривень

Масштабний збут контрафактного алкоголю, нелегально виготовленого на вітчизняних лікеро-горілчаних заводах, припинила Служба безпеки України у районі проведення операції Об`єднаних сил.

За версією слідства, протиправний механізм організувало керівництво однієї із донецьких фірм-дистриб’юторів та кількох підприємств галузі із різних регіонів країни. Встановлено, що зловмисники налагодили виробництво необлікованої алкогольної продукції, яку реалізовували в обхід податкового законодавства із підробленими марками акцизного збору. За оперативною інформацією щомісяця вони реалізовували контрафакт на 80 мільйонів.

Правоохоронці провели обшуки на ліцензованих оптових базах компанії-посередника у Маріуполі та Краматорську, а також одній із мереж роздрібної торгівлі у місті Слов’янськ. Під час перевірочних заходів було вилучено 30 тисяч пляшок контрафактного алкоголю на майже 3 мільйони гривень.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Заходи із протидії незаконним оборудкам проводилися спільно з Державною фіскальною та Прикордонною службами під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Також на початку тижня в районі ООС правоохоронці вилучили понад 35 тисяч літрів контрафактного алкоголю в пляшках різної ємності та тетрапаках. Продукція була без марок акцизного збору або з підробленими акцизними марками загальною вартістю понад 6 мільйонів гривень.

Другие новости