ПоддержатьУкраїнська

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

StopCor
StopCor

StopCor

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчими ТУ ДБР у м. Миколаєві, завершено досудове розслідування відносно оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Центрального ВП ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Він підозрюється у вчиненні закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та вчиненні закінченого замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища. (ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст.15, ч. 3 ст. 369 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що з кінця липня 2020 року по 2 вересня 2020 року оперуповноважений обманом намагався заволодіти грошовими коштами мешканки м. Миколаєва у сумі 3000 доларів США та підбурив її до спроби надати неправомірну вигоду дізнавачу Миколаївській поліції за не притягнення її співмешканця до кримінальної відповідальності та закриття провадження.

2 вересня 2020 року правоохоронець одержав від потерпілої грошові кошти в сумі 3000 доларів США, після чого одразу був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Оперативний супровід - УСБУ в Миколаївській області.

Другие новости