ПоддержатьУкраїнська

Зберігання і збут зброї – посадовець ДСНС постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Зберігання і збут зброї – посадовець ДСНС постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного із районних секторів Головного управління ДСНС України в Запорізькій області за фактом зберігання та збуту вогнепальної зброї (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що посадовець, без передбаченого законом дозволу, зберігав з метою збуту вогнепальну зброю. 13 грудня 2019 року працівник ДСНС продав револьвер системи «Наган» зразка 1885 року за 15 тисяч гривень.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання та роботи начальника районного сектору було виявлено та вилучено велику кількість короткоствольної нарізної вогнепальної зброї, саморобних вогнепальних пристроїв та патронів до них.

Ухвалами слідчого судді підозрюваного було відсторонено від займаної посади та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Запорізької області.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Другие новости