ПоддержатьУкраїнська

Збитки державі на 2,8 млн грн: посадовцям податкової служби на Харківщині повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Збитки державі на 2,8 млн грн: посадовцям податкової служби на Харківщині повідомлено про підозру

Під процесуальним керівництвом прокуратури повідомлено про підозру одному з керівників Головного управління Державної податкової служби в Харківській області у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), і начальнику одного з відділів цього ж підрозділу в умисному перешкоджанні виконанню постанови суду, що набрала законної сили, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам (ч. 3 ст. 382 КК України).

За версією слідства, начальник відділу ДПС ймовірно умисно не вніс у податкову базу даних відомості щодо судових рішень про стягнення з держбюджету України на користь одного з ТОВ суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість в розмірі понад 4 млн грн, фактично не виконавши їх. Це призвело до нарахування і стягнення з державного бюджету на користь вказаного підприємства майже 2,8 млн грн пені. При цьому його керівник вірогідно не проконтролював виконання судових рішень своїм підлеглим, що призвело до вказаних наслідків.

Наразі вирішується питання про відсторонення їх від посад і обрання запобіжних заходів.

Вказане кримінальне провадження розслідує територіальне управління ДБР у м. Полтаві за процесуального керівництва прокуратури Харківської області.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости