ПоддержатьУкраїнська

Жителька Волновахи допомогла поліцейським повернути до родини 3-річного хлопчика

StopCor
StopCor

StopCor

Жителька Волновахи допомогла поліцейським повернути до родини 3-річного хлопчика

Правоохоронці висловлюють подяку дівчині, яка врятувала малюка, що загубився і самотньо блукав вулицями. Батьки у стані алкогольного сп’яніння навіть не помітили відсутності сина. Їх притягнуто до адміністративної відповідальності.

Жителька Волновахи допомогла поліцейським повернути до родини 3-річного хлопчика

До поліції зателефонувала 18-річна місцева мешканка й повідомила, що знайшла на вулиці хлопчика на вигляд 3-4 роки. Дитина була легко одягнена, зовсім невідповідно до погодних умов, і ходила слідом за літнім чоловіком, який стверджував, що її не знає.

Дівчина одягла хлопчика у свою куртку, нагодувала та намагалася самостійно з’ясувати, хто його батьки і де вони живуть. Однак, усі зусилля виявилися марними, оскільки малюк не розмовляє. Тому рятівниця повідомила про подію на «102» і залишалася з дитиною до приїзду поліції.

Встановити особу дитини та її батьків ювенальним поліцейським допомогли учасники «Ліги майбутніх поліцейських», які впізнали у маленькому знайді брата свого знайомого, надали інформацію про родину і контактний телефон.

Уже через 10 хвилин маленького мандрівника доставили додому. Як з’ясувалося, батьки вживали спиртні напої, потім «відпочивали», а їхні троє дітей залишилися без нагляду. У цей час найменший із них вийшов на вулицю і блукав, допоки на нього не звернула увагу перехожа. Про те, що дитини немає вдома, батьки дізналися тільки після приїзду поліції.

За невиконання батьківських обов’язків поліцейські склали протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Донеччини висловлює подяку Дар’ї Турчиній, яка не лишилась осторонь та допомогла врятувати дитину від можливої небезпеки.

Поліцейські закликають громадян не бути байдужими. Якщо ви бачите на вулиці дитину без супроводу дорослих або якщо дитина просить вас про допомогу – телефонуйте до поліції! Можливо, вона загубилася, потрапила у біду і їй потрібна допомога. Від ваших дій залежить здоров’я і життя маленької людини.

Другие новости