ПоддержатьУкраїнська

Журналісти показали розкішні апартаменти міністра-втікача Віталія Захарченка

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти показали розкішні апартаменти міністра-втікача Віталія Захарченка

Журналісти показали обійстя міністра-втікача Віталія Захарченка. За час на посаді урядника той спочатку зареєстрував палац у селі Романків на Київщині на дружину, а 2012-го будинок з обійстям переоформили на Нідерландський "Фонд адміністративне бюро LVV".

На ділянці у 1,2 га – житловий комплекс на 1300 кв.м з терасами, гаражем, будинком охорони. Ландшафтний дизайн, тенісний корт, власне озеро й електростанція.

За даними експертів з нерухомості, такий маєток з прилеглою територією може коштувати майже 5 мільйонів доларів. Поки Захарченко перебуває у розшуку за злочини проти людяності і переховується від правосуддя на території Росії, будинок здають в оренду. Журналісти дізналися, що місяць життя у таких розкошах обійдеться до 10 тисяч доларів.

Знімальна група намагалася з'ясувати, хто винаймає житло екс-міністра, та головне, кому саме платить ренту, натомість отримали лист-претензію від юридичної компанії з погрозами та вимогою не давати в ефір відзнятий матеріал.

http://youtu.be/tHKh44n7xK4

Другие новости

Коллекция одежды 'Эмпатия' школы стопкоровки Ирины Петренко получила награду конкурса партнерских проектов от ООН

Коллекция одежды "Эмпатия" школы стопкоровки Ирины Петренко получила награду конкурса партнерских проектов от ООН

Проект "Эмпатия" по идее Ирины Петренко - кураторки региональных ячеек ВОО "Стоп коррупции" победил в одной из номинаций конкурса "PARTNERSHIP FOR SUSTAINABILITY AWARD"